Blog

Haziran 12, 2017

Lazer Epilasyon Hakkında Merak Ettikleriniz

Lazer Epilasyonun vücuda herhangi zararları var mıdır ? Lazer Epilasyon sadece derinin altında kıl köklerine ulaşır ve fazlasına ulaşması kesinlikle söz değildir. Sadece esmer bayanlar lekelenmeler oluşabilir. Açık tenli de ise tüylerin koyu sonucunda uygulanan yöntemler sonrasında bir sonuç alınabilir. Lazer epilasyon da derinin yanmaması için ? Derinin yanmaması için yöntemler soğutma sistemidir. Geçmişte yöntemler de jellerle soğutma sağlanmaktadır. Günümüzde soğuk hava kriyo cihazları ile derinin soğutmaktadır.

Lazer Epilasyon da Deri
Önlemler

Bu yöntemle derinin yanmasını . Lazer Epilasyon yaptırırken iz kalır ? Bölgeye yapılan uygulama doğru enerji sarfederek tüylerin alındığından emin olmak gerekir. acı hissettiğiniz de uygulama kişiye bunu belirtmekte yarar . Epilasyon yapılan bölge sonrasında saat oluşan kızarıklık olabilir. olduğundan tedirgin olmamanız gerekir. de uygulanan yerler ? en çok yapılan bölgelerin elmacık kemiği, sırt, boyun ense ye yaptırmaktadırlar. Günümüzde lazer epilasyon yaptıran erkek sayısı . Her yaşta insan lazer epilasyon yaptırabilir mi? 14-15 itibaren herkes yaptırabilir. Yalnız yaşlarda ki çocuklar da aktif olduğundan dolayı daha epilasyon seansına başvurulabilir.

Lazer Epilasyon Yaygın mı

Özellikle lazer epilasyon konusun da bir imkana sahipsiniz. Çevreniz de epilasyon konusun da sizlere çok imkan verecek olan kuruluşu mevcuttur. Açık tenli de ise tüylerin koyu sonucunda uygulanan metodlar sonrasında bir netice alınabilir. Lazer epilasyonda derinin yanmaması yapılanlar ? Derinin yanmaması uygulanan yöntemler soğutma sistemidir. yapılan yollar de jellerle sistemi sağlanmaktadır. günümüzde soğuk üreten kriyo cihazları ile yüzeyini soğutmaktadır. Bu yöntemle yanmasını engellemektedir. Lazer Epilasyon iz kalır mı ? yapılan uygulama da doğru sarf ederek tüylerin düz alındığından emin olmak gerekir. acı hissettiğiniz de uygulama insana bunu belirtmekte yarar . Epilasyon yapılan bölge sonrasında saat oluşan kızarıklık olabilir.

Lazer Epilasyon
About yonetimb